KAĞIZMAN YAPI

    İnşaat yapımı, Müteahhitlik Hizmetleri, Nalburiye, Market vb konularda hizmet vermek üzere 1998 yılında faaliyetlerine başlayan Kağızman Yapı - İnşaat Emlak Nalburiye Gıda ve Müteahhitlik  Hizmetleri kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir. Kağızman Yapı - İnşaat Emlak Nalburiye Gıda ve Müteahhitlik Hizmetleri özellikle Tekirdağ´ın Çorlu, Marmara Ereğlisi, Yeniçiftlik ilçelerinde uzmanlaşmıştır. Ancak hizmet alanı Tekirdağ ve civarı ile sınırlı değildir. Tekirdağ dışındaki gayrimenkullerede hizmet verebilmektedir. Kağızman Yapı olarak bizim en önem verdiğimiz değer dürüstlüktür. Hizmet anlayışı ve güvenirliliğin bir sonucu olarak firmamız yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınılığını kazanmanın haklı onurunu yaşamaktadır.

 
    Kağızman Yapı, müşteri memnuniyetine odaklı bir firmadır. Biz öncelikle müşterilerimizin nasıl bir yer aradığını anlamaya özen gösteririz. Böylece değerli zamanınızı boşa harcamaz ve kendisini gereksiz yere yormayız. Bunu yaparkende müşterimizi en çok memnun edebilecek alternatifler üzerinde dururuz. Bizim için müşterilerimizin büromuzdan memnun ayrılması büyük önem taşır. Zaten müşterilerimizin önemli bir kısmı, daha önce verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyetin bir sonucu olarak bize tekrar gelenlerden oluşmaktadır.


    Kağızman Yapı; İnşaat, Nalbur, Market, Taahhüt, Plan-Proje hizmetleride vermektedir. Kağızman Yapı; müşterilerimize tüm vermiş olduğumuz hizmetlerimizde uzmanlaşmış kadrosuyla profesyonelce hizmet vermektedir. 


    Kağızman Yapı olarak en son hizmetimiz müşterilerimizin ve meslektaşlarımızın ücretsiz olarak ilan verebilmelerini sağlamak üzere,
www.kagizmanyapi.com sitesi ilan portalını kurmamızdı.
   

    Bu ilan portalının temel amacı kullanıcılarımızın ve meslektaşlarımızın internet üzerinden aradıkları gayrimenkullere ve vermiş olduğumuz hizmetlere kolayca ulaşabilmeleri ve aynı kolaylıkla ilanlarını veihtiyaçlarını verebilmeleridir. Bir diğer amaç ise meslektaşlarımızla karşılıklı empatiye dayanan ilkeli ve dürüst bir işbirliği geliştirmektir.
    

    Biz mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmak istiyoruz ve mesleğini sorumlulukla yerine getiren, kaliteli hizmet veren, dürüst ve ilkeli meslektaşlarımızla çalışmayı arzu ediyoruz.